Angol zászló ikon Magyar zászló ikon

MVSC Természetjáró Szakosztály

hivatalos honlap

Muskotály 10 km gyalogos teljesítői (2013)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 446 Jablonkai Tamás Szikszó 1982 9:15 11:38 2:23
2 447 Molnár Dániel Miskolc 1978 9:15 11:38 2:23
3 448 Lukács Zsófia Miskolc 1982 9:15 11:38 2:23
4 401 Hanyu Henrietta Budapest 1982 7:55 10:20 2:25
5 402 Szerencsi Péter Bogács 1980 7:55 10:20 2:25
6 411 Viszlai Zsolt Miskolc 1962 8:20 10:45 2:25
7 412 Viszlai Zsoltné Miskolc 1965 8:20 10:45 2:25
8 449 Kabai Sándor Szorgalmatos 1974 9:20 11:53 2:33
9 450 Gresnyer Anita Szorgalmatos 1984 9:20 11:53 2:33
10 403 Jenei Sándor Nyíregyháza 1971 8:00 10:35 2:35
11 404 Jenei Ádám Nyíregyháza 2006 8:00 10:35 2:35
12 405 Jenei Petra Nyíregyháza 2003 8:00 10:35 2:35
13 406 Jeneiné Duli Mónika Nyíregyháza 1973 8:00 10:35 2:35
14 407 Albert Andrea Debrecen 1972 8:05 10:40 2:35
15 408 Verdes Bence Debrecen 1998 8:05 10:40 2:35
16 439 Hollókői Szabolcs Tállya 1974 9:05 11:50 2:45
17 440 Hollókői Szabolcs Tállya 2007 9:05 11:50 2:45
18 441 Tyukod László Abaújszántó 2001 9:05 11:50 2:45
19 442 Hollókőiné Bodnár Mária Tállya 1977 9:05 11:50 2:45
20 424 Koleszár Kristóf Miskolc 2002 8:45 11:50 3:05
21 425 Koleszár Károly Miskolc 1973 8:45 11:50 3:05
22 443 Rozgonyi Sándorné Szorgalmatos 1962 9:10 12:20 3:10
23 444 Halász Andrea Tiszavasvári 1994 9:10 12:20 3:10
24 445 Kenyeres Petra Szorgalmatos 1998 9:10 12:20 3:10
25 436 Veres Krisztina Szorgalmatos 1994 9:05 12:20 3:15
26 437 Bíró Tamás Szorgalmatos 1992 9:05 12:20 3:15
27 438 Veres Sándorné Szorgalmatos 1950 9:05 12:20 3:15
28 417 Mayer Lászlóné Miskolc 8:35 11:54 3:19
29 418 Mayer László Miskolc 8:35 11:54 3:19
30 415 Budai Zoltán Miskolc 1948 8:30 11:50 3:20
31 416 Csíki Hajnalka Miskolc 1949 8:30 11:50 3:20
32 433 Nagy Péterné Szorgalmatos 1959 9:00 12:20 3:20
33 434 Szabó Anikó Újfehértó 1991 9:00 12:20 3:20
34 435 Szabó Mariann Újfehértó 1991 9:00 12:20 3:20
35 431 Tóth Béla Szorgalmatos 2004 8:55 12:20 3:25
36 432 Tóth Béla Szorgalmatos 1974 8:55 12:20 3:25
37 426 Tóth Sándorné Nyíregyháza 1953 8:50 12:20 3:30
38 427 Tóth Sándor Nyíregyháza 1952 8?50 12:20 3:30
39 428 Peterman Gézáné Nyíregyháza 1956 8:50 12:20 3:30
40 429 Szlávik Ádám Nyíregyháza 2007 8:50 12:20 3:30
41 430 Szlávikné Harmati Andrea Nyíregyháza 1973 8:50 12:20 3:30
42 422 Oláh Beáta Sajókeresztúr 1981 8:40 12:20 3:40
43 423 Oláh Gergely Sajókeresztúr 1980 8:40 12:20 3:40
44 413 Kontra György Tokaj 1948 8:25 12:09 3:44
45 414 Kontra Péter Tokaj 1976 8:25 12:09 3:44
46 419 Nyiczky Tamás Mályi 1983 8:35 12:20 3:45
47 420 Nagy Mónika Miskolc 1982 8:35 12:20 3:45
48 421 Szedlák Anita Sajókeresztúr 1979 8:35 12:20 3:45
49 451 Gáll Istvánné Szorgalmatos 1977 8:55 12:45 3:50
50 452 Gáll István Szorgalmatos 1974 8:55 12:45 3:50
51 453 Gáll István Szorgalmatos 1999 8:55 12:45 3:50
52 454 Gáll Martin Szorgalmatos 2005 8:55 12:45 3:50
53 455 Gáll Richárd Szorgalmatos 2001 8:55 12:45 3:50
54 459 Szabó János Ónod 1952 9:10 13:00 3:50
55 460 Kondrát István Miskolc 1939 9:10 13:00 3:50
56 461 Kiskun Magdolna Miskolc 1943 9:10 13:00 3:50
57 462 Bartók Julianna Miskolc 1955 9:10 13:00 3:50
58 456 Kalászi István Miskolc 1944 9:00 13:00 4:00
59 409 Antalné Fóris Irma Szendrő 1961 8:30 13:23 4:53
60 410 Tóthné Karácsony Anna Debrecen 1953 8:30 13:23 4:53
61 457 Kósa Noémi Szendrő 1980 9:00 13:55 4:55
62 458 Bakos Tibor Szendrő 1969 9:00 13:55 4:55
Lista elejére
Hárslevelű 15 km gyalogos teljesítői (2013)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 360 Dr. Trella Judit Debrecen 1977 9:30 11:55 2:25
2 349 Szakos Tamás Szorgalmatos 1996 9:00 12:36 3:36
3 346 Deák Anita Szorgalmatos 1995 9:00 13:35 4:35
4 350 Kovács Timea Szorgalmatos 1989 9:00 13:36 4:36
5 352 Kiss Éva Szorgalmatos 1969 9:00 13:36 4:36
6 347 Ficsor Tünde Tiszavasvári 1964 9:00 13:40 4:40
7 303 Csorba Jánosné Hajdúböszörmény 1960 8:10 12:51 4:41
8 348 Orosz Tamás Tiszavasvári 1990 9:00 13:45 4:45
9 316 Cserháti László Budapest 1964 8:30 13:21 4:51
10 317 Tóth Éva Debrecen 1966 8:30 13:21 4:51
11 327 Mészáros László Karcag 1987 8:45 13:39 4:54
12 325 Mészáros Melinda Karcag 1991 8:45 13:40 4:55
13 326 Szabó Nikolett Győröcske 1992 8:45 13:40 4:55
14 328 Fridrik Dávid Karcag 1987 8:45 13:40 4:55
15 344 Szávó János Miskolc 1970 9:00 13:56 4:56
16 345 Szávó Gábor Miskolc 2005 9:00 13:56 4:56
17 336 Eszenyi Gábor Bocskaikert 1979 8:45 13:45 5:00
18 337 Cozma Nastasia Bocskaikert 1987 8:45 13:45 5:00
19 366 Komlósy Jolán Debreen 1944 10:15 15:25 5:10
20 367 Kiss Gyuláné Mikeprcs 1952 10:15 15:25 5:10
21 333 Juhász György Nyíregyháza 1985 8:45 13:56 5:11
22 301 Born Valéria Békéscsaba 1952 7:25 12:40 5:15
23 334 Tóth Mihály Kisvárda 1986 8:45 14:00 5:15
24 335 Szalai Mónika Mezőberény 1987 8:45 14:00 5:15
25 340 Balatonné Horváth Krisztina Tiszaújváros 1969 8:50 14:05 5:15
26 341 Sepsiné Hutter Ilona Tiszaújváros 1953 8:50 14:05 5:15
27 342 Nagy Lajos Tiszaújváros 1966 8:50 14:05 5:15
28 343 Hangácsi Heléna Tiszaújváros 1975 8:50 14:05 5:15
29 338 Csendesné Kaló Zsuzsa Miskolc 1960 8:50 14:15 5:25
30 339 Dsupin Ida Miskolc 1955 8:50 14:15 5:25
31 312 Oláh János Jászberény 1961 8:20 13:47 5:27
32 313 Oláh Natalja Jászberény 1961 8:20 13:47 5:27
33 311 Bakki Lóránt Jászberény 1967 8:20 13:50 5:30
34 329 Eszenyi Péter Debrecen 1986 8:45 14:20 5:35
35 330 Hathy Edit Mezőberény 1983 8:45 14:20 5:35
36 331 Jessica Hennessy Debrecen 1979 8:45 14:20 5:35
37 332 James Cookson Debrecen 1978 8:45 14:20 5:35
38 302 Szentandrássy Pál Nyíregyháza 1939 7:56 13:40 5:44
39 308 Örsy Attiláné Debrecen 1938 8:15 14:00 5:45
40 309 Kovács Zsuzsánna Debrecen 1947 8:15 14:00 5:45
41 310 Veres Róza Debrecen 1940 8:15 14:00 5:45
42 355 Pokó József Kazincbarcika 1941 9:15 15:10 5:55
43 361 Nagy Árpádné Miskolc 1947 9:15 15:10 5:55
44 362 Bereczki Dánielné Miskolc 1949 9:15 15:10 5:55
45 363 Bereczki Dániel Miskolc 1948 9:15 15:10 5:55
46 364 Murányi Józsefné Nyékládháza 1961 9:15 15:10 5:55
47 365 Farkas Mária Miskolc 1963 9:15 15:10 5:55
48 356 Rásóné Gál Ildikó Debrecen 1979 9:30 15:58 6:28
49 357 Dr. Tárkányi Balázs Debrecen 1982 9:30 15:58 6:28
50 358 Nagy Mónika Balmazújváros 1970 9:30 15:58 6:28
51 359 Pávay Ildikó Debrecen 1968 9:30 15:58 6:28
52 353 Sohaczki Klára Nyíregyháza 1978 9?10 16:30 7:20
53 354 Halinda Attila Nyíregyháza 1978 9:10 16:30 7:20
54 304 Vajda Istvánné Hajdúböszörmény 1947 8:10 15:55 7:45
55 305 Vajda Istvánné Hajdúböszörmény 1944 8:10 15:55 7:45
56 306 Sántha Katalin Hajdúböszörmény 1951 8:10 15:55 7:45
57 307 Szabó Antalné Hajdúböszörmény 1960 8:10 15:55 7:45
58 314 Lidia Parades Debrecen 1981 8:30 16:50 8:20
59 315 Módos Andrea Debrecen 1976 8:30 16:50 8:20
60 318 Vízi Nóra Debrecen 1967 8:30 16:50 8:20
61 319 Varga Dániel Debrecen 1995 8:30 16:50 8:20
62 320 Varga Ilka Debrecen 1998 8:30 16:50 8:20
63 321 Papp Milán Debrecen 1997 8:30 16:50 8:20
64 322 Ondi Ádám Debrecen 1997 8:30 16:50 8:20
65 323 Vachtler Norbert Debrecen 1997 8:30 16:50 8:20
66 324 Ondi Árpád Debrecen 1998 8:30 16:50 8:20
67 351 Mátyási Tiborné Szorgalmatos 1966 9:00 0:00 f.a.
Lista elejére
Furmint 25 km gyalogos teljesítői (2013)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 201 Bencze István Edelény 1950 7:00 12:10 5:00
2 202 Osztényi József Békéscsaba 1965
3 203 Osztényi Rita Békéscsaba 1990
4 204 Osztényiné Krátky Éva Békéscsaba 1966
5 205 Ruszkai Gáborné Nyékládháza 1954
6 206 Vajda István Hajdúböszörmény 1965
7 207 Vajdáné Sólyom Zsuzsa Hajdúböszörmény 1969
8 208 Lengyel András Nyíregyháza 1980
9 209 Sóstói András Sárospatak 1980
10 210 Dr. Veres Szilvia Debrecen 1972
11 211 Erdős Zsolt Debrecen 1974
12 212 Dankó Attila Szegi 1977
13 213 Vásárhelyi Tamás Debrecen 1942
14 214 Nagy Zsuzsa Debrecen
15 215 Bojtor Barbara Debrecen 1986
16 216 Révész Gábor Debrecen 1983
17 217 Nagy Réka Debrecen 1984
18 218 Potóczki Zsuzsanna Debrecen 1983
19 219 Jászgulyás András Lajosmizse 1979
20 220 Antal Ferenc Szendrő 1960
21 222 Rausz Attila Nyíregyháza 1979
22 223 Bodnár Ákos Nyíregyháza 1982
23 224 Szalai Gabriella Miskolc 1969
24 225 Éles Lajos Miskolc 1967
25 226 Kerekesné Szűcs Katalin Miskolc 1962
26 227 Csendes Gyula Miskolc 1954
27 228 Tóth Sándos Nyíregyháza 1976
28 229 Harmati Gáborné Nyíregyháza 1951
29 230 Kovács István Nyíregyháza 1954
30 231 Vajóczki Zsolt Tiszaújváros 1984
Lista elejére
Szamorodni 35 km gyalogos teljesítői (2013)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 101 Barta József Nyíregyháza 1946 7:00 12:35 5:35
2 113 Bartókné Bucsi Ilona Egyek-Óhat 1963 7:55 13:56 6:01
3 118 Érsek Zsolt Miskolc 1972 8:15 14:32 6:17
4 119 Baráth Norbert Tiszavasvári 1978 8:46 15:09 6:23
5 109 Wittner Csilla Budapest 1960 7:30 14:04 6:34
6 110 Papp Zsolt Nagymaros 1974 7:30 14:04 6:34
7 111 Dr. Bényász Erika Zebegény 1986 7:30 14:04 6:34
8 112 Krieger István Zebegény 1976 7:30 14:04 6:34
9 102 Czeglédi Tibor Miskolc 1942 7:00 14:00 7:00
10 103 Szűcs József Miskolc 1948 7:00 14:00 7:00
11 104 Kiss Sándor Miskolc 1948 7:00 14:00 7:00
12 115 Nagy Miklósné Nyíregyháza 1945 8:10 15:12 7:02
13 105 Kiss Imre Hajdúböszörmény 1974 7:03 14:06 7:03
14 114 Malamidesz Lukácsné Nyíregyháza 1951 8:10 15:16 7:06
15 116 Zombor Melinda Szeged 1985 8:05 15:30 7:25
16 117 Setény Dezső Szeged 1967 8:05 15:30 7:25
17 108 Kósa Márk Debrecen 1975 7:25 15:01 7:36
18 106 Papp László Budapest 1942 7:10 14:52 7:42
19 107 Papp Lászlóné Budapest 1947 7:10 14:52 7:42
20 10 Nagy András Nyíregyháza 1981 7:00 15:59 8:59
Lista elejére
Aszú 50 km gyalogos teljesítői (2013)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 3 Kákóczki László Halmaj 1972 7:00 16:13 9:13
2 4. Reményi László Miskolc 1974 7:00 16:13 9:13
3 27 Esztergomi Imre Nyíregyháza 1962 8:20 17:45 9:25
4 20 Kovács György Nyíregyháza 1971 7:35 17:07 9:32
5 1 Gál Zoltán Tiszaújváros 1976 7:00 16:40 9:40
6 2 Bodnár Ferenc Kazincbarcika 1952 7:00 16:40 9:40
7 9 Gönczi Veronika Nyíregyháza 1963 7:00 16:40 9:40
8 11 Balázs János Nyíregyháza 1962 7:00 16:40 9:40
9 22 Dr. Kiss Ernőné Nyíregyháza 1960 7:45 17:45 10:00
10 21 Dr. Kiss Ernő Nyíregyháza 1960 7:45 17:48 10:03
11 5 Hamza József Kisvárda 1973 7:00 17:07 10:07
12 6 Deák István Záhony 1977 7:00 17:07 10:07
13 7 Borbás István Nagykálló 1959 7:00 17:30 10:30
14 8 Farkas Zsolt Nyírbátor 1978 7:00 17:30 10:30
15 24 Nagy Emil Budapest 1972 8:10 18:42 10:32
16 25 Simon Anna Márta Budapest 1972 8:10 18:42 10:32
17 26 Kerekes Csaba Budapest 1974 8:10 18:42 10:32
18 18 Bihari Zsolt Miskolc 1979 7:10 18:22 11:12
19 19 Csuja Gábor Hajdúnánás 1977 7:10 18:22 11:12
20 12 Reszegi Zsolt Hajdúnánás 1983 7:05 18:34 11:29
21 13 Szabó Attila Hajdúnánás 1983 7:05 18:34 11:29
22 14 Nagy József Miskolc 1985 7:05 18:34 11:29
23 15 Murvai Imre Kazincbarcika 1978 7:05 18:55 11:50
24 16 Pál-Kovács-Szabolcs Hajdúnánás 1983 7:05 18:55 11:50
25 17 Bacskai József Hajdúnánás 1978 7:05 18:55 11:50
26 23 Tóth Csaba Debrecen 1976 8:05 20:00 11:55
Lista elejére