Angol zászló ikon Magyar zászló ikon

MVSC Természetjáró Szakosztály

hivatalos honlap

Muskotály 10 km gyalogos teljesítői (2017)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 418 Jenei Sándor Nyíregyháza 1971 8.00 10.40 2.40
2 419 Jeneiné Duli Mónika Nyíregyháza 1973 8.00 10.40 2.40
3 420 Jenei Petra Nyíregyháza 2003 8.00 10.40 2.40
4 421 Jenei Ádám Nyíregyháza 2006 8.00 10.40 2.40
5 423 Takács Zoltán Tolcsva 1995 8.05 10.45 2.40
6 424 Rusznyák Zsófia Sárospatak 2000 8.05 10.45 2.40
7 406 Gábriel József Budakeszi 1950 8.00 10.50 2.50
8 407 Hegyes Józsefné Nyíregyháza 1949 8.00 10.50 2.50
9 426 Albert Andrea Debrecen 1972 8.15 11.10 2.55
10 427 Verdes Bence Debrecen 1998 8.15 11.10 2.55
11 433 László Gábor Ferenc Miskolc 1950 8.40 11.35 2.55
12 422 Szoboszlai Tamás József Kisvárda 1976 8.00 11.00 3.00
13 416 ifj. Vasanits László Budapest 1969 8.00 11.15 3.15
14 417 id. Vasanits László Budapest 1943 8.00 11.15 3.15
15 402 Kosztolányi Mihályné Ács 1948 7.15 10.35 3.20
16 425 Béli László Győr 1952 8.10 11.30 3.20
17 403 Tóth Sándorné Nyíregyháza 1953 8.00 11.35 3.35
18 404 Tóth Sándor Nyíregyháza 1952 8.00 11.35 3.35
19 408 Hajdu Zoltán Nyíregyháza 1948 8.00 11.35 3.35
20 409 Hajdu Zoltánné Nyíregyháza 1954 8.00 11.35 3.35
21 410 Peterman Gézáné Nyíregyháza 1956 8.00 11.35 3.35
22 411 Kósa Andrásné Nyíregyháza 1953 8.00 11.35 3.35
23 428 Unzeitig Lászlóné Győr ? 8.15 11.50 3.35
24 401 Utassy Krisztina Budapest 1986 7.15 10.55 3.40
25 405 Tolnai Józsefné Nyíregyháza 1952 8.00 11.40 3.40
26 412 Suller Józsefné Nyíregyháza 1956 8.00 11.40 3.40
27 413 Hegyesné Mészáros Jolán Biri 1955 8.00 11.40 3.40
28 414 Gregor Elvira Budapest ? 8.00 11.50 3.50
29 415 Ludányi Lajos Budapest 1959 8.00 11.50 3.50
30 429 Érsek Zsolt Miskolc 1972 8.25 12.15 3.50
31 430 Érsek Ferencné Miskolc 1945 8.25 12.15 3.50
32 431 Bencze István Edelény 1950 8.30 12.30 4.00
33 432 Bencze Istvánné Edelény 1952 8.30 12.30 4.00
Lista elejére
Hárslevelű 15 km gyalogos teljesítői (2017)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 339 Leszkoven Gábor Nyíregyháza 1972 8.30 10.45 2.15
2 336 Farkas József Nyíregyháza 1981 8.25 10.45 2.20
3 328 Balázs Péter Debrecen 1979 8.10 10.57 2.47
4 320 Csorba Evelin Kazincbarcika 1984 7.45 10.57 3.12
5 321 dr.Fekete Máté Kazincbarcika 1984 7.45 11.00 3.15
6 322 dr.Tóth Eszter Kazincbarcika 1985 7.45 11.00 3.15
7 350 Polgári Dominik Alsóörs 1999 8.35 12.13 3.38
8 319 dr.Tóthné Dutkó Katalin Miskolc 1973 7.35 11.53 4.18
9 347 Kun Gábor Miskolc 1979 8.35 12.53 4.18
10 318 Varga Balázs Miskolc 1980 7.35 12.02 4.27
11 317 Puskás Attila Miskolc 1989 7.30 12.02 4.32
12 303 Utassy Gábor Bátonyterenye ? 7.15 12.04 4.49
13 348 Polgári József Alsóörs 1974 8.35 13.24 4.49
14 349 Kiss Hortenzia Alsóörs 1976 8.35 13.24 4.49
15 313 Zolnai Györgyné Mezőberény 1948 7.30 12.22 4.52
16 316 Hoffmann Ádám Mezőberény 1940 7.30 12.22 4.52
17 312 Bacsó József Mezőberény ? 7.30 12.27 4.57
18 351 Polgári Bence Alsóörs 2005 8.35 13.41 5.06
19 304 Apró Margit Békéscsaba 1959 7.20 12.27 5.07
20 309 Véháné Jánosik Zsuzsanna Gyomaendrőd 1972 7.30 12.40 5.10
21 325 Kátai Ibolya dr. Debrecen 1954 8.10 13.27 5.17
22 326 Kovács Margit Hajdúdorog 1988 8.10 13.27 5.17
23 327 Ötvös Imre Hajdúnánás 1953 8.10 13.27 5.17
24 333 Serediuk Rita Budapest 1974 8.20 13.39 5.19
25 305 Farkasinszki Csilla Békéscsaba 1967 7.20 12.40 5.20
26 306 Vágásiné Zimonyi Ilona Békéscsaba 1958 7.20 12.40 5.20
27 307 Provosinszki Ilona Békéscsaba 1955 7.20 12.40 5.20
28 330 Antal János Debrecen 1953 8.10 13.31 5.21
29 334 Tóth Máté Debrecen 1989 8.20 13.41 5.21
30 335 Tóthné Buró Ágnes Debrecen 1989 8.20 13.41 5.21
31 323 Kiss Erzsébet Baja 1947 8.00 13-22 5.22
32 324 Bari Ferencné Baja 1949 8.00 13.22 5.22
33 310 Petrics Sámuelné Mezőberény 1945 7.30 12.55 5.25
34 311 Bencsik Pálné Mezőberény 1966 7.30 12.55 5.25
35 314 Savoltné Földesi Zsuzsanna Mezőberény 1960 7.30 12.55 5.25
36 329 Győrfy Mária Debrecen 1962 8.10 13.39 5.29
37 352 Pokó József Kazincbarcika 1941 8.35 14.05 5.30
38 301 Kis Viktória Budapest 1979 7.15 13.07 5.52
39 302 Kuti Gábor Jászberény 1975 7.15 13.07 5.52
40 308 Kiss Lászlóné Mezőberény 1959 7.30 13.38 6.08
41 315 Zsilák Lászlóné Békéscsaba 1963 7.30 13.38 6.08
42 337 Bányiczki László Miskolc 1975 8.30 14.55 6.25
43 338 Korcsmáros Tibor Miskolc 1976 8.30 14.55 6.25
44 340 Kerekes Renáta Miskolc 1980 8.30 14.55 6.25
45 341 Kerekes Csaba Miskolc 1973 8.30 14.55 6.25
46 342 Bialkó Andrea Miskolc 1991 8.30 14.55 6.25
47 343 Hegedűs Dániel Miskolc 1987 8.30 14.55 6.25
48 344 Kovács Levente Miskolc 2002 8.30 15.00 6.30
49 345 Bialkó Lászlóné Miskolc 1968 8.30 15.00 6.30
50 346 Kovács Árpád Miskolc 1958 8.30 15.00 6.30
51 331 Guha Károlyné Debrecen 1946 8.20 15.15 6.55
52 332 Kovács Zsuzsanna Debrecen 1947 8.20 15.15 6.55
Lista elejére
Furmint 25 km gyalogos teljesítői (2017)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 217 Pintér János Kazincbarcika 1976 7.50 10.52 3.02
2 222 Takács Roland Miskolc 1969 8.05 12.20 4.15
3 229 Németh Mária Miskolc 1966 8.05 12.20 4.15
4 236 Berzyné Tóth Andrea Miskolc 1955 8.30 14.03 5.33
5 234 Bálint Zoltán Dunaföldvár 1986 8.15 13.50 5.35
6 204 Papp Irén Győr 1957 7.30 13.18 5.48
7 205 Sípos Istvánné Komárom 1946 7.30 13.18 5.48
8 249 Nagy Tamás Létavértes 1964 9.10 15.00 5.50
9 235 Nagy Pál Miskolc 1962 8.30 14.25 5.55
10 250 Szabó Elemér Budapest 1962 10.30 16.35 6.05
11 202 Adlovitsné H. Teréz Zirc 1949 7.30 13.40 6.10
12 203 Haraszti Aranka Révfülöp 1946 7.30 13.40 6.10
13 206 Béliné Sári Anna Győr 1951 7.30 13.40 6.10
14 232 Osztényi József Békéscsaba 1966 8.15 14.27 6.12
15 233 Osztényiné Krátky Éva Békéscsaba 1966 8.15 14.27 6.12
16 207 Magyar Antal Győr 1950 7.30 13.45 6.15
17 201 Cziráki Ágota Pápa 1954 7.30 13.54 6.24
18 218 Kovács Erika Budapest 1966 8.00 14.25 6.25
19 219 Juhász Gábor Budapest 1971 8.00 14.25 6.25
20 220 Papp Lászlóné Budapest 1947 8.05 14.33 6.28
21 221 Papp László Budapest 1942 8.05 14.33 6.28
22 223 Millei Zoltánné Oroszlány 1960 8.05 14.35 6.30
23 224 Millei Zoltán Oroszlány 1957 8.05 14.35 6.30
24 227 Diószegi Zsolt Budapest 1969 8.05 14.35 6.30
25 228 Dr. Mayer Krisztina Miskolc 1977 8.05 14.35 6.30
26 225 Korcsmáros Sándorné Oroszlány 1962 8.05 14.40 6.35
27 226 Nagy-Szilitsán János Tatabánya 1960 8.05 14.40 6.35
28 239 Vasas Ildikó Hajdúböszörmény 1991 8.50 15.27 6.37
29 242 Phrakonkham Sengpraseuth Vasmegyer 1986 8.50 15.27 6.37
30 208 Mézes Lajos Debrecen 1974 7.40 14.25 6.45
31 209 Szabó Gyuláné Debrecen 1967 7.40 14.25 6.45
32 210 D. Szabó Gyula Debrecen 1960 7.40 14.25 6.45
33 211 D. Szabó Ágnes Debrecen 1990 7.40 14.25 6.45
34 237 Tomsics Viktória Miskolc 1984 8.30 15.17 6.47
35 238 Barta Krisztina Miskolc 1987 8.30 15.17 6.47
36 214 Juhász Róbert Helvécia 1985 7.50 14.40 6.50
37 215 Juhász- Tompa Melinda Helvécia 1984 7.50 14.40 6.50
38 216 Virágh Éva Bócsa 1970 7.50 14.40 6.50
39 212 Mike Attila Hatvan 1941 7.45 14.40 6.55
40 213 Országh János Hatvan 1951 7.45 14.40 6.55
41 240 Nagyné Erdei Éva Debrecen 1977 8.50 15.45 6.55
42 241 Halász Attila Debrecen 1961 8.50 15.45 6.55
43 243 Túróczi Adrienn Debrecen 1988 9.00 16.04 7.04
44 244 Dr. Mezei Tibor Debrecen 1981 9.00 16.04 7.04
45 230 Köblös László Miskolc 1972 8.15 15.24 7.09
46 231 Hornyai Ilona Miskolc 1974 8.15 15.24 7.09
47 245 Dr. Gál Fruzsina Budapest ? 9.00 17.00 8.00
48 246 Boros Robin Budapest ? 9.00 17.00 8.00
Lista elejére
Szamorodni 30 km gyalogos teljesítői (2017)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 129 Katonáné Kovács Tímea Nyíregyháza 1985 7.20 11.58 4.38
2 130 Katona Gábor Nyíregyháza 1982 7.20 11.58 4.38
3 131 Tóth Gábor Miskolc 1976 7.20 12.20 5.00
4 159 Szabó Viktor Csongrád 1985 8.10 13.40 5.30
5 160 Kováts-Szabó Ágnes Csongrád 1989 8.10 13.40 5.30
6 150 Fileman Zoltán Debrecen 1974 7.50 13.21 5.31
7 121 Nagy András Nyíregyháza 1981 7.10 12.58 5.48
8 105 Palóczki Zoltán Boldva 1970 7.00 12.50 5.50
9 106 Palóczki Zoltán Boldva 1997 7.00 12.50 5.50
10 144 Vass András Rakamaz 1964 7.40 13.30 5.50
11 158 Karuczka Péter Miskolc 1973 8.00 14.10 6.10
12 163 Montlika Gábor Hajdúsámson 1968 8.15 14.30 6.15
13 143 Bacsóné Lázár Ildikó Sajóbábony 1966 7.40 13.58 6.18
14 127 Vári Gábor Pécel 1984 7.15 13.35 6.20
15 128 Fazekas Géza Pilis 1976 7.15 13.35 6.20
16 108 Kiss János Miskolc 1959 7.00 13.30 6.30
17 124 Horváth Zoltán Vál 1988 7.15 13.48 6.33
18 125 Antal Pálma Budapest 1985 7.15 13.48 6.33
19 126 Szalmássy Balázs Budapest 1978 7.15 13.48 6.33
20 107 Nagy Ottó Göd 1953 7.00 13.35 6.35
21 116 Vági Péter Budapest 1973 7.05 13.45 6.40
22 117 Róth András Budapest 1977 7.05 13.45 6.40
23 132 Ráksi Ádám Százhalombatta 1986 7.20 14.00 6.40
24 133 Kovács Ildikó Százhalombatta 1992 7.20 14.00 6.40
25 118 Antal Árpád Zoltán Budapest 1959 7.10 13.58 6.48
26 114 Bencsik Márta Mezőberény 1995 7.05 13.55 6.50
27 115 Földes Péter Mezőberény 1970 7.05 13.55 6.50
28 109 Éles Viktória Nyíregyháza 1968 7.00 13.55 6.55
29 111 Kovács Andrea Nyíregyháza 1970 7.00 13.55 6.55
30 113 Véha Béla Gyomaendrőd 1965 7.00 13.55 6.55
31 170 Ötvös Gabriella Mezőnyárád ? 9.00 15.56 6.56
32 171 Szabolcsi Zoltán Miskolc ? 9.00 15.56 6.56
33 119 Szucsán Lászlóné Kiskunhalas 1965 7.10 14.10 7.00
34 120 Stencel Sándor Kecel 1966 7.10 14.10 7.00
35 148 Lányi János Budapest 1966 7.50 14.50 7.00
36 149 Zaklajda Julianna Budapest 1969 7.50 14.50 7.00
37 168 Zsilinyi Gergely Budapest ? 8.40 15.40 7.00
38 169 Zsilinyi Zsófia Budapest ? 8.40 15.40 7.00
39 151 Kathi Márton Hajdúböszörmény 1972 7.55 15.00 7.05
40 145 Szabovik Zoltán István Szolnok 1956 7.50 15.02 7.12
41 146 Szabovikné Szuromi Zsuzsa Szolnok 1957 7.50 15.02 7.12
42 147 Kiss Antal Szolnok 1963 7.50 15.02 7.12
43 155 Dr. Czeglédi Tibor Miskolc 1942 8.00 15.15 7.15
44 174 Oláh Péter Budapest ? 8.50 16.07 7.17
45 175 dr. Pólis Flóra Sára Miskolc 1992 8.50 16.07 7.17
46 101 Kovács Károly Vác 1970 7.30 14.50 7.20
47 164 Garbai Gábor Gyula 1974 8.15 15.40 7.25
48 165 Annus Szilvia Gyula 1971 8.15 15.40 7.25
49 110 Horváth Éva Nyíregyháza 1958 7.00 14.30 7.30
50 122 Molnár Tibor Hajdúböszörmény 1964 7.10 14.40 7.30
51 123 Molnár Tiborné Hajdúböszörmény 1965 7.10 14.40 7.30
52 156 Csöre Krisztina Győr 1991 8.00 15.30 7.30
53 157 Csőréné Király Edit Győr 1964 8.00 15.30 7.30
54 112 Tolvaj Gyula Nádasd 1965 7.00 14.32 7.32
55 134 Gazsóné Kovács Andrea Füzesgyarmat 1972 7.30 15.08 7.38
56 135 Gazsó Attila Füzesgyarmat 1971 7.30 15.08 7.38
57 138 Petri Anita Füzesgyarmat 1998 7.30 15.08 7.38
58 139 Petri Károlyné Füzesgyarmat 1977 7.30 15.08 7.38
59 140 Petri Károly Füzesgyarmat 1975 7.30 15.08 7.38
60 153 Dr. Siket Zsuzsanna Nyíregyháza 1985 8.00 16.00 8.00
61 177 Pálosi Gyula Viktor Debrecen ? 9.15 17.17 8.02
62 178 Pálosi-Magyar Myrtill Budapest ? 9.15 17.17 8.02
63 161 Hajdú Zoltán László Debrecen 1972 8.15 16.18 8.03
64 162 Bartókné Bucsi Ilona Egyek-Óhat 1963 8.15 16.18 8.03
65 176 Manhalter Krisztián Várpalota 1975 9.05 17.10 8.05
66 172 Bártfai Tamás Dorog ? 8.45 17.00 8.15
67 173 Bártfai Zsolt Dorog ? 8.45 17.oo 8.15
68 141 Gál Sándor Szolnok 1969 7.40 16.00 8.20
69 142 Balázs Erika Szolnok 1979 7.40 16.00 8.20
70 103 Oláh Ágnes Budapest 1969 7.00 15.24 8.24
71 104 Oláh Géza Budapest 1967 7.00 15.24 8.24
72 152 Nagy Miklósné Nyíregyháza 1945 8.00 16.25 8.25
73 154 Malamidesz Lukácsné Nyíregyháza 1951 8.00 16.25 8.25
74 166 Kósa Márk Debrecen 1975 8.40 17.10 8.30
75 167 Kósa Noémi Szendrő 1980 8.40 17.10 8.30
76 102 Dienes Áron Szár 1977 7.00 15.49 8.49
77 136 Baranyi-Oláh Andrea Mezőtúr 1983 7.30 12.03 f.a.
78 137 Baranyi Tamás Mezőtúr 1977 7.30 12.03 f.a.
Lista elejére
Aszú 50 km gyalogos teljesítői (2017)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 24 Tóbiás Gábor Tokaj 1980 6.55 15.25 8.30
2 25 Tóth Attila Tokaj 1986 6.55 15.25 8.30
3 3 Hamza József Kisvárda 1973 6.45 15.30 8.45
4 2 Hirth Helga Dombóvár 1981 6.55 15.45 8.50
5 1 Kovács György Nyíregyháza 1971 7.10 16.10 9.00
6 21 Tótik János Ajak 1988 6.15 15.15 9.00
7 15 Tóth János Mezőkövesd 1950 6.45 16.00 9.15
8 16 Tóth Viktória Mezőkövesd 1983 6.45 16.00 9.15
9 14 Vadkerti Tóth Sándor Dabas 1965 7.55 17.16 9.21
10 27 Csuja Gábor Hajdúnánás 1977 7.55 17.16 9.21
11 28 Bihari Zsolt Miskolc 1979 7.55 17.16 9.21
12 8 Csoma György Kazincbarcika 1983 6.55 16.40 9.45
13 9 Kákonyi Lajos Budapest 1979 7.55 17.40 9.45
14 10 Gál Zoltán Tiszaújváros 1976 6.55 16.40 9.45
15 20 Somló Eszter Budapest 1984 7.55 17.40 9.45
16 22 Bodnár Ferenc Eger 1952 6.55 16.40 9.45
17 18 Bell Sándor Vác 1952 6.40 16.40 10.00
18 26 Tóth Ádám Miskolc 2000 7.00 17.10 10.10
19 11 Farkas Zoltán Debrecen 1978 6.30 16.45 10.15
20 12 Varga Sándor Zoltán Debrecen 1975 6.30 16.45 10.15
21 6 Dr. Pokoraczki András Nyíregyháza 1962 7.00 17.32 10.32
22 7 Szabó János Nyíregyháza 1964 7.00 17.32 10.32
23 5 Filipovits Andrea Budapest 1965 6.10 17.00 10.50
24 29 Kecskeméti Ferenc Orosháza 1980 6.15 17.10 10.55
25 31 Kecskeméti-Lantos Yvette Orosháza 1981 6.15 17.10 10.55
26 4 Vízi Nóra Debrecen 1967 8.10 19.30 11.20
27 23 Tóth Csaba Debrecen 1976 8.10 19.30 11.20
28 13 Taga Rozália Budapest 1974 6.20 17.45 11.25
29 17 Stromajer Katalin Budapest 1979 6.20 17.45 11.25
30 19 Molnár Miklós Budapest 1969 6.20 17.50 11.30
Lista elejére