Angol zászló ikon Magyar zászló ikon

MVSC Természetjáró Szakosztály

hivatalos honlap

Muskotály 10 km gyalogos teljesítői (2019)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 433 Ráksi Ádám Szigetszentmiklós 1986 8.55 11.45 2.50
2 434 Kovács Ildikó Szigetszentmiklós 1992 8.55 11.45 2.50
3 432 Ráksi Lea Szigetszentmiklós 2018 8.55 11.45 2.50
4 436 Balabás László Tiszalúc 1953 9.40 12.40 3.00
5 435 Kónya Péterke Debrecen 2016 9.40 12.40 3.00
6 437 Szabó János 52 Ónod 1952 9.40 12.40 3.00
7 409 Béli László Győr 1952 8.40 11.42 3.02
8 438 Síri Norbert Tiszalúc 1978 9.40 12.44 3.04
9 439 Molnár Alexandra Tiszalúc 2006 9.40 12.44 3.04
10 440 Asztalos Réka Adrienn Tiszalúc 2004 9.40 12.44 3.04
11 441 Csóka Csaba Tiszalúc 2005 9.40 12.44 3.04
12 442 Horváth Mária Tiszalúc 2005 9.40 12.44 3.04
13 443 Zámbori Gergely Tiszalúc 2006 9.40 12.44 3.04
14 444 Bódi Tamara Tiszalúc 2008 9.40 12.44 3.04
15 445 Pintyi Dzsenifer Miskolc 2008 9.40 12.44 3.04
16 429 Büdi Lukács Harsány 1985 8.40 11.45 3.05
17 430 Juhász Róbert Helvécia 1985 8.40 11.45 3.05
18 431 Büdi-Juhász Rita Harsány 1993 8.40 11.45 3.05
19 406 Hegyesné Mészáros Jolán Biri 1955 8.15 11.43 3.28
20 402 Tóth Sándorné Nyíregyháza 1953 8.15 11.44 3.29
21 403 Tóth Sándor 52 Nyíregyháza 1952 8.15 11.44 3.29
22 404 Gyenes Anita Nyíregyháza 1974 8.15 11.44 3.29
23 405 Tóth Sándor 76 Nyíregyháza 1976 8.15 11.44 3.29
24 407 Suller Józsefné Nyíregyháza 1956 8.15 11.44 3.29
25 408 Hegyes Józsefné Nyíregyháza 1949 8.15 11.44 3.29
26 420 Suta György Nyíregyháza 2015 8.45 12.21 3.36
27 421 Suta Orsolya Nyíregyháza 2009 8.45 12.21 3.36
28 422 Suta Kinga Nyíregyháza 2009 8.45 12.21 3.36
29 423 Sutáné Kerek Edina Nyíregyháza 1980 8.45 12.21 3.36
30 424 Suta Gyöegy Nyíregyháza 1979 8.45 12.21 3.36
31 425 Szatmári Márton Debrecen 2011 8.45 12.21 3.36
32 426 Szatmári Sándor Debrecen 1968 8.45 12.21 3.36
33 427 Szatmári Virág Debrecen 2006 8.45 12.21 3.36
34 428 Csáni Anikó Debrecen 1969 8.45 12.21 3.36
35 412 Szepesvári Géza Nyíregyháza 1982 8.45 12.21 3.36
36 417 Kósa Márk Debrecen 1975 8.30 12.09 3.39
37 418 Antal Ferenc Szendrő 1960 8.30 12.09 3.39
38 419 Kósa Noémi Szendrő 1980 8.30 12.09 3.39
39 410 Nagy Gyula Hajdúböszörmény 1979 8.05 11.45 3.40
40 411 Nagy Gellért Hajdúböszörmény 2012 8.05 11.45 3.40
41 413 Vass Gábor Nyíregyháza 1975 8.45 12.25 3.40
42 414 Vassné Pető Éva Nyíregyháza 1979 8.45 12.25 3.40
43 415 Vass Dániel Nyíregyháza 2005 8.45 12.25 3.40
44 401 Nagy Ottó Göd 1953 7.45 11.35 3.50
45 446 Prauda Terézia Budapest 1956 10.45 15.10 4.25
46 447 Majgut Anna Budapest 1947 10.45 15.10 4.25
47 448 Tanács Jánosné Budapest 1944 10.45 15.10 4.25
48 449 Retzler Ágnes Budapest 1953 10.45 15.10 4.25
49 450 Molnár Attiláné Budapest 1954 10.45 15.10 4.25
50 451 Bognár László Józsefné Budapest 1959 10.45 15.10 4.25
51 452 Darvai Jánosné Budapest 1953 10.45 15.10 4.25
52 453 Daevai János Budapest 1945 10.45 15.10 4.25
53 454 Pató Györgyné Budapest 1951 10.45 15.10 4.25
54 455 Nemes Aladár Budapest 1945 10.45 15.10 4.25
55 456 Varga István Budapest 1952 10.45 15.10 4.25
56 457 Stépán Antalné Budapest 1950 10.45 15.10 4.25
57 458 Árvai István Budapest 1948 10.45 15.10 4.25
58 416 Beri Károly Hajdúböszörmény 1982 8.40 14.20 5.40
Lista elejére
Hárslevelű 18 km gyalogos teljesítői (2019)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 205 Bodnár Balázs Szerencs 1985 7.30 10.45 3.15
2 227 Kindrusz Árpád Nyíregyháza 1979 8.25 11.50 3.25
3 210 Kosárkó László Sátoraljaújhely 1976 8.10 11.50 3.40
4 211 Pongó Barbara Sátoraljaújhely 1982 8.10 11.50 3.40
5 206 Pokó József Kazincbarcika 1941 7.40 12.20 4.40
6 233 Sándor János Bánhorváti 1959 9.00 13.45 4.45
7 234 Kakszi Tamás Tardona 1977 9.00 13.45 4.45
8 201 Kosztolányi Mihályné Ács 1948 7.20 12.10 4.50
9 221 Kotlár János Nyíregyháza 1967 8.20 13.15 4.55
10 222 Kotlár Balázs Nyíregyháza 2005 8.20 13.15 4.55
11 223 Vass András Rakamaz 1964 8.20 13.15 4.55
12 224 Vass Ágnes Noémi Rakamaz 2009 8.20 13.15 4.55
13 220 Szakács István Kemecse 1963 8.20 13.20 5.00
14 216 Németh Imre Szentes 1970 8.20 13.25 5.05
15 217 Hegyaljai Béla Szentes 1953 8.20 13.25 5.05
16 228 Sepsihé Hutter Ilona Tiszaújváros 1953 8.45 13.50 5.05
17 229 Bodnár Józsefné Polgár 1954 8.45 13.50 5.05
18 202 Adlovitsné H. Teréz Zirc 1949 7.20 12.30 5.10
19 203 Béliné Sári Anna Győr 1951 7.20 12.30 5.10
20 204 Haraszti Aranka Révfülöp 1946 7.20 12.30 5.10
21 230 Balatonné Horváth Krisztina Tiszaújváros 1969 8.45 13.55 5.10
22 231 Petriné Anita Füzesgyarmat 1977 8.40 13.50 5.10
23 232 Petri Károly Füzesgyarmat 1975 8.40 13.50 5.10
24 212 Kovács Margit Hajdúdorog 1988 8.15 13.40 5.25
25 213 Kátai Ibolya Debrecen 1954 8.15 13.40 5.25
26 209 Savoltné Földesi Zsuzsanna Mezőberény 1960 8.00 13.25 5.25
27 207 Hoffmann Ádám Mezőberény 1940 8.00 13.35 5.35
28 208 Zolnai Györgyné Mezőberény 1948 8.00 13.35 5.35
29 214 Tóth Mátyás Nyíregyháza 1963 8.20 15.37 7.17
30 215 Dobi Erika Tiszaújváros 1967 8.20 15.37 7.17
31 218 Bukta Ferenc Tiszaújváros 1962 8.20 15.37 7.17
32 219 Ondreák Lászlóné Tiszaújváros 1958 8.20 15.37 7.17
33 225 Czene Mónika Kartal 1976 8.20 15.37 7.17
34 226 Czene Marianna Kartal 1959 8.20 15.37 7.17
Lista elejére
Furmint 25 km gyalogos teljesítői (2019)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 101 Kormányos Andor Budapest 1975 7.25 12.55 5.30
2 114 Leviczkyné Dobi Mária Nyíregyháza-Sóstóhegy 1954 8.30 14.10 5.40
3 111 Had András Budapest 1953 8.25 14.45 6.20
4 107 Oláhné Szabó Magdolna Hajdúnánás 1966 8.20 14.50 6.30
5 108 Szabó Éva Hajdúnánás 1972 8.20 14.50 6.30
6 106 Ötvös Imre Hajdúnánás 1953 8.15 14.50 6.35
7 109 Hacsa Krisztina Miskolc 1989 8.20 15.35 7.15
8 110 Garami Zoltán Miskolc 1979 8.20 15.35 7.15
9 112 Matiscsák Tamás Miskolc 1988 8.30 15.45 7.15
10 113 Matiscsákné Szakáczki Noémi Homrogd 1990 8.30 15.45 7.15
11 102 Csapó Adrien Dalma Dunakeszi 2007 8.15 15.35 7.20
12 103 Gerlóci Zoltán Dunakeszi 1979 8.15 15.35 7.20
13 104 Gerlóci Edina Dunakeszi 1979 8.15 15.35 7.20
14 105 Csapó Ádám András Dunakeszi 2007 8.15 15.35 7.20
15 116 Nagy Tamásné Létavértes 1965 8.45 16.10 7.25
16 117 Szabó Mária Létavértes 1969 8.45 16.10 7.25
17 118 Nagy István Létavértes 1957 8.45 16.10 7.25
Lista elejére
Szamorodni 30 km gyalogos teljesítői (2019)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 34 Bacsó Bence Sajóbábony 1994 8.40 11.21 2.41
2 22 Katona Gábor Nyíregyháza 1982 7.45 11.12 3.27
3 29 Suhaj László Sátoraljaüjhely 1971 7.50 11.35 3.45
4 6 Tóth Gábor Miskolc 1976 7.00 11.17 4.17
5 7 Kamenyiczki Gábor Tokaj 1981 7.15 11.45 4.30
6 8 Tóth Attila Nagyvarsány 1986 7.15 11.45 4.30
7 9 Tóbiás Gábor Tokaj 1980 7.15 11.45 4.30
8 10 Dobrosi Ágnes Tokaj 1979 7.15 11.45 4.30
9 23 Suhai Tibor Miskolc 1978 7.50 12.48 4.58
10 14 Galóczki Zoltán Boldva 1870 7.20 12.48 5.28
11 15 Bencsik Gábor Miskolc 1979 7.20 12.48 5.28
12 34 Bacsóné Lázár Ildikó Sajóbábony 1966 8.40 14.18 5.38
13 16 Kovács György Nyíregyháza 1971 7.25 13.15 5.50
14 17 Pető Sándor Budapest 1972 7.25 13.15 5.50
15 28 Egri József Kunágota 1961 7.50 13.45 5.55
16 19 Balogh László 82 Nyíregyháza 1982 7.30 13.30 6.00
17 20 Bohácsi Attila Nyíregyháza 1976 7.30 13.30 6.00
18 21 Oravecz Róbert Nyíregyháza 1972 7.30 13.30 6.00
19 12 Csuja Gábor Hajdúnánás 1977 7.20 13.25 6.05
20 13 Bihari Zsolt Miskolc 1979 7.20 13.25 6.05
21 1 Gál Zoltán Tiszaújváros 1976 7.00 13.10 6.10
22 2 Soltész Zoltán Tiszaújváros 1965 7.00 13.10 6.10
23 3 Borbás István Nagykálló 1959 7.00 13.10 6.10
24 24 Véha Béla Gyomaendrőd 1965 7.50 14.10 6.20
25 26 Dr. Pokoraczki András Nyíregyháza 1962 7.50 14.38 6.48
26 11 Bell Sándor Vác 1952 7.20 14.10 6.50
27 44 Hamvai Bertalan Ibrány 1965 10.00 17.08 7.08
28 32 Molnár András Edelény 1975 8.10 15.20 7.10
29 43 Nagy Pál Miskolc 1962 9.35 16.45 7.10
30 42 Berzyné Tóth Andrea Miskolc 1955 9.34 16.45 7.11
31 40 Bakó Tibor Debrecen 1977 8.55 16.17 7.22
32 41 Halász Attila Debrecen 1961 8.55 16.17 7.22
33 4 Varga Sándor Zoltán Debrecen 1975 7.00 14.25 7.25
34 5 Kocsis Tamás Debrecen 1972 7.00 14.25 7.25
35 18 Dr. Czeglédi Tibor Miskolc 1942 7.30 15.18 7.48
36 30 Makleit László Debrecen 1957 8.10 16.00 7.50
37 31 Béládi Márta Debrecen 1963 8.10 16.00 7.50
38 25 Szabó János 64 Nyíregyháza 1964 7.50 15.45 7.55
39 27 Horváth Éva Nyíregyháza 1958 7.50 15.45 7.55
40 115 Nagy Benedek Létavértes 1990 8.45 16.40 7.55
41 37 Bartókné Bucsi Ilona Egyek-Óhat 1963 8.40 16.40 8.00
42 38 Hajdú Zoltán László Hortobágy 1972 8.40 16.40 8.00
43 39 Nagy Tamás Létavértes 1964 8.40 16.40 8.00
44 35 Dr. Mayer Krisztina Miskolc 1977 8.40 16.45 8.05
45 36 Diószegi Zsolt Budapest 1969 8.40 16.45 8.05
Lista elejére