Angol zászló ikon Magyar zászló ikon

MVSC Természetjáró Szakosztály

hivatalos honlap

Muskotály 10 km gyalogos teljesítői (2018)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 409 Somló Eszter Budapest 1984 8.00 10.00 2.00
2 401 Nagy Ottó Göd 1953 7.15 9.35 2.20
3 398 Pusztainé Belusz Valéria Békéscsaba 1957 8.30 11.10 2.40
4 449 Pető Orsolya Miskolc 1977 9.00 11.55 2.55
5 397 Sinka Zsuzsanna Nyíregyháza 1990 8.30 11.35 3.05
6 402 Kiss Kamilla Békéscsaba 2006 7.25 10.35 3.10
7 403 Kiss Rózsa Békéscsaba 1975 7.25 10.35 3.10
8 415 Domokos László Kisvárda 1971 8.00 11.10 3.10
9 416 Domokos Lászlóné Kisvárda 1974 8.00 11.10 3.10
10 440 Janda Bernadett Nyíregyháza 1993 9.00 12.10 3.10
11 442 Horváth Dávid (és H. Doroti) Tiszaújváros 1987 9.00 12.10 3.10
12 443 Horváth-Lázár Ildikó Tiszaújváros 1988 9.00 12.10 3.10
13 381 Gál Lászlóné Miskolc 1953 8.15 11.30 3.15
14 382 Katona Éva Miskolc 1961 8.15 11.30 3.15
15 436 Piros Ferenc Vámospércs 1975 9.00 12.15 3.15
16 437 Pirosné Szabó Csilla Vámospércs 1975 9.00 12.15 3.15
17 437/2 Piros Marcell Vámospércs 2013 9.00 12.15 3.15
18 438 Piros Milán Vámospércs 2010 9.00 12.15 3.15
19 439 Piros Gergő Vámospércs 2004 9.00 12.15 3.15
20 441 Jandáné Piros Gizella Nyíregyháza 1965 9.00 12.15 3.15
21 447 Nánássy László Kazincbarcika 1992 9.00 12.15 3.15
22 448 Suhai Tímea Kazincbarcika 1989 9.00 12.15 3.15
23 404 Jenei Ádám Nyíregyháza 2006 8.00 11.20 3.20
24 405 Jenei Petra Nyíregyháza 2003 8.00 11.20 3.20
25 406 Jenei Sándor Nyíregyháza 1971 8.00 11.20 3.20
26 407 Jeneiné Duli Mónika Nyíregyháza 1973 8.00 11.20 3.20
27 421 Lamos Ágnes Levelek 1977 8.00 11.20 3.20
28 422 Komaság László Nyírbátor 1970 8.00 11.20 3.20
29 408 Tolnai Józsefné Nyíregyháza 1952 8.00 11.25 3.25
30 410 Tóth Sándor 52 Nyíregyháza 1952 8.00 11.25 3.25
31 411 Tóth Sándorné Nyíregyháza 1953 8.00 11.25 3.25
32 413 Tolnai Gyuláné Nyíregyháza 1960 8.00 11.25 3.25
33 414 Nagy Nándor Debrecen 2009 8.00 11.25 3.25
34 417 Suller Józsefné Nyíregyháza 1956 8.00 11.25 3.25
35 419 Kósa Andrásné Nyíregyháza 1953 8.00 11.25 3.25
36 420 Peterman Gézáné Nyíregyháza 1956 8.00 11.25 3.25
37 434 Szűcs Katalin Miskolc 1969 8.45 12.10 3.25
38 412 Andrékó Mónika Kardoskút 1989 8.00 11.30 3.30
39 418 Tóth Sándor 76 Nyíregyháza 1976 8.00 11.30 3.30
40 393 Magyari Csaba Debrecen 1977 8.30 12.00 3.30
41 394 Magyari Anita Debrecen 1976 8.30 12.00 3.30
42 395 Magyari Péter Debrecen 2007 8.30 12.00 3.30
43 396 Magyari Bence Debrecen 2010 8.30 12.00 3.30
44 399 Korcsmáros Tibor Miskolc 1976 8.45 12.20 3.35
45 400 Karácsonyi Anikó Miskolc 1969 8.45 12.20 3.35
46 435 Korcsmáros László Miskolc 1983 8.45 12.20 3.35
47 386 Kovács Gergely Debrecen 1977 8.20 12.00 3.40
48 387 Kovács Márk Debrecen 2007 8.20 12.00 3.40
49 388 Pataki Judit Debrecen 1979 8.20 12.00 3.40
50 389 Mézes-Pataki Roni Debrecen 2008 8.20 12.00 3.40
51 390 Mézes-Pataki Atos Debrecen 2004 8.20 12.00 3.40
52 391 Mézes Lajos Debrecen 1974 8.20 12.00 3.40
53 392 Pataki Erzsébet Debrecen 1974 8.20 12.00 3.40
54 431 Pogácsás Tiborné Debrecen 1957 8.30 12.10 3.40
55 432 Székely Éva Szilvia Debrecen 1959 8.30 12.10 3.40
56 383 Küzmös Mónika Debrecen 1974 8.20 12.05 3.45
57 384 Fagyal Máté Debrecen 2008 8.20 12.05 3.45
58 385 Varga Erika Debrecen 1975 8.20 12.05 3.45
59 426 Székely Istvánné Debrecen 1940 8.30 12.20 3.50
60 427 Őrsy Attiláné Debrecen 1938 8.30 12.20 3.50
61 423 Urbán László Szombathely 1948 8.00 12.00 4.00
62 424 Urbán Lászlóné Szombathely 1952 8.00 12.00 4.00
63 425 Kovács-Sebestyén Krisztina Budapest 1944 8.00 12.00 4.00
64 376 Nagy Erzsébet Szombathely 1950 8.00 12.00 4.00
65 377 Pozsgainé Cserkisz Edit Szombathely 1959 8.00 12.00 4.00
66 378 Pothárn Istvánné Szombathely 1950 8.00 12.00 4.00
67 379 Péterfalvi Árpádné Szombathely 1950 8.00 12.00 4.00
68 380 Péterfalvi Árpád Szombathely 1951 8.00 12.00 4.00
69 428 Szencziné Marika Debrecen 1949 8.30 12.30 4.00
70 429 Dr. Kiripolszky István Debrecen 1941 8.30 12.30 4.00
71 430 Pankotai Józsefné Debrecen 1958 8.30 12.30 4.00
72 433 Károlyi Éva Debrecen 1955 8.30 12.30 4.00
73 444 Pokó József Kazincbarcika 1941 9.00 13.00 4.00
74 445 Dénes Ilona Kazincbarcika 1951 9.00 13.00 4.00
75 446 Gazsóné Berecz Ilona Kazincbarcika 1947 9.00 13.00 4.00
Lista elejére
Hárslevelű 15 km gyalogos teljesítői (2018)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 357 Németh Mária Miskolc 1966 8.45 12.00 3.15
2 358 Takács Roland Miskolc 1969 8.45 12.00 3.15
3 309 Kákonyi Lajos Budapest 1979 8.00 11.18 3.18
4 363 Bencze István Edelény 1950 9.00 12.35 3.35
5 344 Csorba Evelin Kazincbarcika 1984 8.30 12.30 4.00
6 345 Dr. Tóth Eszter Kazincbarcika 1985 8.30 12.30 4.00
7 346 Pintér János Kazincbarcika 1976 8.30 12.30 4.00
8 347 Dr. Fekete Máté Kazincbarcika 1984 8.30 12.30 4.00
9 356 Hoffmann Ádám Mezőberény 1940 8.45 12.50 4.05
10 368 Varga Viktória Debrecen 1982 9.00 13.24 4.24
11 333 Som Csilla Debrecen 1987 8.30 12.55 4.25
12 339 Hódi Éva Debrecen 1964 8.30 12.55 4.25
13 340 Molnár Zuszsa Hajdúnánás 1958 8.30 12.55 4.25
14 354 Vilmos József Nyíregyháza 1982 8.45 13.10 4.25
15 355 Tilki Marianna Rakamaz 1987 8.45 13.10 4.25
16 307 Molnár Gábor Miskolc 1980 8.00 12.28 4.28
17 308 Galkó Péter Miskolc 1977 8.00 12.28 4.28
18 310 Bartók János Miskolc 1974 8.00 12.28 4.28
19 311 Karuczka Péter Miskolc 1973 8.00 12.28 4.28
20 329 Kátai Ibolya Debrecen 1954 8.30 13.00 4.30
21 334 Ötvös Imre Hajdúnánás 1953 8.30 13.00 4.30
22 338 Erdősné Dézsi Ágnes Hajdúnánás 1966 8.30 13.00 4.30
23 331 Szabó Éva Hajdúnánás 1972 8.30 13.04 4.34
24 336 Oláhné Szabó Magdolna Hajdúnánás 1966 8.30 13.04 4.34
25 304 Apró Margit Békéscsaba 1959 7.30 12.05 4.35
26 305 Kiss Pál Gábor Békéscsaba 1968 7.30 12.05 4.35
27 306 Tóth Erika Debrecen 1974 7.45 12.20 4.35
28 335 Oláh Miklós Hajdúnánás 1956 8.30 13.10 4.40
29 323 Kovács Margit Hajdúdorog 1988 8.15 13.00 4.45
30 312 Torma Tibor Hajdúböszörmény 2000 8.00 12.48 4.48
31 313 Torma Albert Hajdúböszörmény 1971 8.00 12.48 4.48
32 314 Tormáné Vajda Nóra Hajdúböszörmény ? 8.00 12.48 4.48
33 315 Torma Albert ifj. Hajdúböszörmény 1999 8.00 12.48 4.48
34 316 Ludánszki Csenge Hajdúböszörmény 1999 8.00 12.48 4.48
35 327 Kotlár Máté Nyíregyháza 2002 8.20 13.08 4.48
36 301 Haraszti Aranka Révfülöp 1946 7.05 12.00 4.55
37 302 Adlovitsné H. Teréz Zirc 1949 7.05 12.00 4.55
38 303 Kosztolányi Mihályné Ács 1948 7.05 12.00 4.55
39 317 Szabó Gyula Eger 1954 8.15 13.10 4.55
40 318 Danó Nándorné Eger 1963 8.15 13.10 4.55
41 330 Murvai Ida Hajdúnánás 1958 8.30 13.25 4.55
42 337 Iván Ildikó Hajdúnánás 1970 8.30 13.25 4.55
43 326 Kotlár Balázs Nyíregyháza 2005 8.20 13.18 4.58
44 328 Kotlár János Nyíregyháza 1967 8.20 13.18 4.58
45 341 Dr. Dudás Attila Debrecen 1989 8.30 13.28 4.58
46 342 Dr. Szabó Ferenc Debrecen 1990 8.30 13.28 4.58
47 343 Dr. Szuna Kitti Debrecen 1993 8.30 13.28 4.58
48 322 Szakács István Kemecse 1963 8.15 13.18 5.03
49 324 Vass Ágnes Noémi Rakamaz 2009 8.15 13.18 5.03
50 325 Vass András Rakamaz 1964 8.15 13.18 5.03
51 348 Csapó Ádám András Budapest 2007 8.45 13.55 5.10
52 349 Csapó Adrienn Dalma Budapest 2007 8.45 13.55 5.10
53 350 Gerlóci Zoltán Ferenc Budapest 1979 8.45 13.55 5.10
54 351 Gerlóci Edina Budapest 1979 8.45 13.55 5.10
55 352 Garami Zoltán Miskolc 1979 8.45 13.55 5.10
56 353 Hacsa Krisztina Miskolc 1989 8.45 13.55 5.10
57 364 Antal Ferenc Szendrő 1960 9.00 14.23 5.23
58 365 Kakszi Tamás Tardona 1977 9.00 14.23 5.23
59 366 Sándor Jánosné Bánhorváti 1961 9.00 14.23 5.23
60 367 Sándor János Bánhorváti 1959 9.00 14.23 5.23
61 359 Mezey Zsolt Bocskaikert 1973 8.45 14.10 5.25
62 360 Oláh Erika Bocskaikert 1973 8.45 14.10 5.25
63 361 Nyika János Debrecen 1962 8.45 14.10 5.25
64 362 Pisták Adrienne Debrecen 1969 8.45 14.10 5.25
65 319 Guha Károlyné Debrecen 1946 8.15 15.08 6.53
66 320 Sólyom Imréné Hajdúsámson 1944 8.15 15.08 6.53
67 321 Kovács Zsuzsanna Debrecen 1947 8.15 15.08 6.53
68 332 Tóth Zoltánné Hajdúnánás 1946 8.30 f.a.
Lista elejére
Furmint 25 km gyalogos teljesítői (2018)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 202 Dévald István Tokaj 1969 7.40 11.05 3.25
2 203 Tóbiás Gábor Tokaj 1980 7.40 11.05 3.25
3 207 Kamenyiczki Gábor Tokaj 1981 7.40 11.05 3.25
4 201 Takács Zoltán Tolcsva 1995 7.15 11.20 4.05
5 213 Benéné Márki Ilona Püspökladány 1963 8.10 13.10 5.00
6 210 Horváth Éva Nyíregyháza 1958 7.45 13.25 5.40
7 232 Nagy Noémi Budapest 1988 8.45 14.42 5.57
8 224 Reményi László Remó Miskolc 1974 8.25 14.30 6.05
9 225 Kéri Erzsébet Miskolc 1963 8.25 14.30 6.05
10 219 Osztényi József Békéscsaba 1965 8.25 14.35 6.10
11 220 Osztényi Miklós Békéscsaba 1994 8.25 14.35 6.10
12 221 Osztényiné Krátky Éva Békéscsaba 1966 8.25 14.35 6.10
13 208 Tóth Attila Nagyvarsány 1986 7.40 13.55 6.15
14 209 Guth Kinga Rakamaz 1994 7.40 13.55 6.15
15 204 Suhaj László Sátoraljaújhely 1971 7.45 14.15 6.30
16 205 Kiss László Sátoraljaújhely 1957 7.45 14.15 6.30
17 206 Kosárkó László Sátoraljaújhely 1976 7.45 14.15 6.30
18 211 Papp László Budapest 1942 8.00 14.30 6.30
19 212 Papp Lászlóné Budapest 1947 8.00 14.30 6.30
20 226 Szalmasági Edit Hajdúszoboszló 1988 8.30 15.10 6.40
21 227 Katona Tamás Hajdúszoboszló 1985 8.30 15.10 6.40
22 214 File Lajos Újfehértó 1971 8.20 15.05 6.45
23 215 Szabó István 67 Nyíregyháza 1967 8.20 15.05 6.45
24 228 Borku Csilla Ebes 1975 8.45 15.30 6.45
25 229 Katona Erika Debrecen 1972 8.45 15.30 6.45
26 230 Bácsi Antal Debrecen 1980 8.45 15.30 6.45
27 231 Bácsi-Rácsai Timea Debrecen 1981 8.45 15.30 6.45
28 233 Rózsa Edina Tünde Alsózsolca 1987 8.55 15.40 6.45
29 234 Tótik János Ajak 1988 8.55 15.40 6.45
30 216 Szabó Mária Létavértes 1969 8.25 16.00 7.35
31 217 Papp Zoltán Létavértes 1966 8.25 16.00 7.35
32 222 Nagyné Kiss Etelka Létavértes 1960 8.30 16.25 7.55
33 223 Nagy István Létavértes 1957 8.30 16.25 7.55
34 218 Nagy Tamásné Létavértes 1965 8.25 16.25 8.00
Lista elejére
Szamorodni 30 km gyalogos teljesítői (2018)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 147 Bacsó Bence Sajóbábony 1994 9.10 11.43 2.33
2 140 Lukács Tihamér Debrecen 1959 8.50 13.00 4.10
3 141 Bakonszegi Norbert Debrecen 1979 8.50 13.05 4.15
4 146 Bacsóné Lázár Ildikó Sajóbábony 1966 9.10 14.20 5.10
5 106 Kiss János 78 Mezőcsát 1978 6.50 12.10 5.20
6 116 Mihalkó Barbara Nyíregyháza 1985 7.40 13.15 5.35
7 117 Novák Tamás Nyíregyháza 1984 7.40 13.15 5.35
8 110 Palóczki Zoltán ifj. Boldva 1997 7.15 12.55 5.40
9 111 Palóczki Zoltán Boldva 1970 7.15 12.55 5.40
10 144 Nagy Pál Miskolc 1962 9.10 15.00 5.50
11 145 Berzyné Tóth Andrea Miskolc 1955 9.10 15.00 5.50
12 126 Szabolcsi Zoltán Miskolc 1971 8.15 14.15 6.00
13 108 Pócsi Tamás Nyíregyháza 1976 7.10 13.15 6.05
14 139 Pusztai László Békéscsaba 1958 8.40 14.45 6.05
15 143 Ambrus Georgina Debrecen 1980 9.00 15.15 6.15
16 142 Dr. Baják Szabolcs Budapest 1981 8.50 15.10 6.20
17 127 Varga Aliz Dombegyház 1983 8.30 15.15 6.45
18 128 Bakó Tibor Debrecen 1977 8.30 15.15 6.45
19 129 Halász Attila Debrecen 1961 8.30 15.15 6.45
20 109 Dr. Czeglédi Tibor Miskolc 1942 7.15 14.20 7.05
21 112 Somogyi Ferenc Debrecen 1954 7.20 14.25 7.05
22 130 Benke Dávid Péter Kemecse 1991 8.35 15.50 7.15
23 101 Éles Viktória Nyíregyháza 1968 6.30 14.00 7.30
24 102 Vida Beáta Nyíregyháza 1975 6.30 14.00 7.30
25 103 Kovács Andrea 70 Nyíregyháza 1970 6.30 14.00 7.30
26 107 Balázs János Nyíregyháza 1962 7.00 14.30 7.30
27 118 Katki Márton Hajdúböszörmény 1972 7.45 15.20 7.35
28 137 Diószegi Zsolt Budapest 1969 8.40 16.15 7.35
29 138 Dr. Mayer Krisztina Miskolc 1977 8.40 16.15 7.35
30 133 Bartókné Bucsi Ilona Egyek-Óhat 1963 8.35 16.14 7.39
31 134 Hajdú Zoltán László Debrecen 1972 8.35 16.14 7.39
32 135 Szilva Gergely Péter Nagyhalász 1995 8.35 16.20 7.45
33 136 Szőke Gábor Nyíregyháza 1990 8.35 16.20 7.45
34 119 Nagy Miklósné Nyíregyháza 1945 8.00 15.50 7.50
35 122 Makkai Éva Nyíregyháza 1975 8.10 16.00 7.50
36 123 Demeter Gabriella Nyíregyháza 1972 8.10 16.00 7.50
37 124 Vincze Attila Budapest 1974 8.10 16.00 7.50
38 131 Wachal Péter Béla Nyíregyháza 2006 8.35 16.25 7.50
39 132 Wachal Péter Nyíregyháza 1974 8.35 16.25 7.50
40 114 Mezeiné Dobó Klára Kartal 1965 7.30 15.30 8.00
41 115 Mezei László Kartal 1954 7.30 15.30 8.00
42 125 Nagy Tamás 64 Létavértes 1964 8.15 16.15 8.00
43 114 Csoszánszki András Veszprém 1975 7.25 15.30 8.05
44 5 Kocsis Helga Szomolya 1989 6.30 14.35 8.05
45 6 Csizmár Roland Szomolya 1988 6.30 14.35 8.05
46 120 Kósa Márk Debrecen 1975 8.00 16.21 8.21
47 121 Kósa Noémi Szendrő 1980 8.00 16.21 8.21
48 104 Bartha József Nyíregyháza 1946 6.40 15.05 8.25
49 105 Zvara Pálné Nyíregyháza 1953 6.40 15.05 8.25
50 113 Béres István Miskolc 1960 7.25 16.00 8.35
Lista elejére
Aszú 50 km gyalogos teljesítői (2018)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 1 Katona Gábor Nyíregyháza 1982 6.40 12.47 6.07
2 17 Szabó István 83 Budapest 1983 7.45 16.00 8.15
3 13 Kapdos Ádám Debrecen 2001 6.45 15.15 8.30
4 14 Kovács György Nyíregyháza 1971 7.05 15.53 8.48
5 4 Szabó János 64 Nyíregyháza 1964 6.30 16.07 9.37
6 7 Dr. Pokoraczki András Nyíregyháza 1962 6.30 16.07 9.37
7 15 Bihari Zsolt Miskolc 1979 7.35 16.45 9.10
8 16 Csuja Gábor Hajdúnánás 1977 7.35 16.45 9.10
9 8 Soltész Zoltán Tiszaújváros 1965 6.30 16.35 10.05
10 9 Gál Zoltán Tiszaújváros 1976 6.30 16.35 10.05
11 12 Bell Sándor Vác 1952 6.40 16.50 10.10
12 2 Demeter Mihály Nyírvasvári 1982 6.15 16.45 10.30
13 3 Hamza József Kisvárda 1973 6.15 16.45 10.30
14 10 Csielka Tamás Debrecen 1982 6.45 17.20 10.35
15 11 Burján Zita Debrecen 1985 6.45 17.20 10.35
16 18 Sóstói András Sárospatak 1980 8.00 18.35 10.35
Lista elejére