Angol zászló ikon Magyar zászló ikon

MVSC Természetjáró Szakosztály

hivatalos honlap

Muskotály 10 km gyalogos teljesítői (2015)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 402 Balogh László Tamási 1975 8.20 10.20 2.00
2 432 Lipák István Tápiószele 1951 9.35 12.05 2.30
3 403 Jenei Ádám Nyíregyháza 2006 9.00 11.40 2.40
4 404 Jenei Petra Nyíregyháza 2003 9.00 11.40 2.40
5 405 Jenei Sándor Nyíregyháza 1971 9.00 11.40 2.40
6 406 Jeneiné Duli Mónika Nyíregyháza 1973 9.00 11.40 2.40
7 424 Balabás Lászlóné Tiszalúc 1959 9.00 11.50 2.50
8 425 Balabás László Tiszalúc 1959 9.00 11.50 2.50
9 416 Herperger Sándorné Muhi 1954 8.45 11.50 3.05
10 417 Herperger Sándor Muhi 1959 8.45 11.50 3.05
11 409 Peterman Gézáné Nyíregyháza 1956 8.40 11.50 3.10
12 410 Tolnai Józsefné Nyíregyháza 1952 8.40 11.50 3.10
13 411 Kozma Ágnes Nyíregyháza 1982 8.40 11.50 3.10
14 412 Tóth Sándor Nyíregyháza 1952 8.40 11.50 3.10
15 413 Tóth Sándorné Nyíregyháza 1953 8.40 11.50 3.10
16 414 Tóth Sándor Nyíregyháza 1976 8.40 11.50 3.10
17 415 Hegyes Józsefné Nyíregyháza 1949 8.40 11.50 3.10
18 401 Tuskó Miklós Miskolc 1939 8.30 11.50 3.20
19 407 Golgovszki Csaba Miskolc 1973 9.00 12.30 3.30
20 408 Csikai Zoltán Mezőkeresztes 1973 9.00 12.30 3.30
21 421 Bencze Istvánné Edelény 1952 9.00 12.30 3.30
22 426 Szakáczki Noémi Homrogd 1990 9.00 12.30 3.30
23 427 Matiscsák Tamás Miskolc 1988 9.00 12.30 3.30
24 428 Móré Margit Miskolc 1982 9.00 12.30 3.30
25 429 Bakalov Mariann Miskolc 1970 9.00 12.30 3.30
26 430 Baksa Zoltán Nagykovácsi 1979 9.00 12.30 3.30
27 431 Barna Adrienn Nagykovácsi 1980 9.00 12.30 3.30
28 433 Sali Gábor Budakeszi 1975 10.30 14.00 3.30
29 418 Török István Felsőzsolca 1953 8.50 12.30 3.40
30 419 Török Istvánné Felsőzsolca 1959 8.50 12.30 3.40
31 420 Balázs Péterné Budapest 1963 8.50 12.30 3.40
32 422 Sohaczki Klára Nyíregyháza 1978 9.00 13.15 4.15
33 423 Halinda Attila Nyíregyháza 1978 9.00 13.15 4.15
Lista elejére
Hárslevelű 15 km gyalogos teljesítői (2015)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 336 Kovács Attila Gábor Miskolc 1951 9.15 12.10 2.55
2 320 Farkas József Nyíregyháza 1981 8.30 11.40 3.10
3 309 Leviczkyné Dobi Mária Sóstóhegy 1954 8.10 11.45 3.35
4 310 Leviczky Miklós Nyíregyháza 1984 8.10 11.45 3.35
5 323 Balázs Péter Budapest 1963 8.50 12.30 3.40
6 308 Bóka Csaba Debrecen 1954 8.00 11.55 3.55
7 331 Nagy Róbert Csaba Miskolc 1988 9.10 13.20 4.10
8 326 Bereczki Dániel Miskolc 1948 9.00 13.50 4.50
9 327 Bereczki Dánielné Miskolc 1949 9.00 13.50 4.50
10 313 Király Norbert Debrecen 1983 8.20 13.20 5.00
11 314 Varga Klára Debrecen 1950 8.20 13.20 5.00
12 315 Komlósy Jolán Debrecen 1944 8.20 13.20 5.00
13 316 Kovács Zsuzsanna Debrecen 1947 8.20 13.20 5.00
14 317 Kolozsvári Istvánné Debrecen 1947 8.20 13.20 5.00
15 318 Éder Szilvia Monor 1988 8.30 13.30 5.00
16 319 Pocsaji Ibolya Monor 1962 8.30 13.30 5.00
17 324 Pokó József Kazincbarcika 1941 8.50 13.50 5.00
18 325 Szvaratkó Viktorné Miskolc 1950 8.50 13.50 5.00
19 328 Bálint Flóra Budapest 2002 9.00 14.00 5.00
20 329 Vereczkei Judit Budapest 1973 9.00 14.00 5.00
21 330 Dr. Bálint Ádám Budapest 1972 9.05 14.05 5.00
22 301 Béli László Győr 1952 7.25 12.30 5.05
23 335 Vajóczki Zsolt Tiszaújváros 1987 9.10 14.20 5.10
24 337 Király József Budapest 1941 10.05 15.15 5.10
25 338 Kiss Klára Budapest 1950 10.05 15.15 5.10
26 321 Ruszkai Andrea Polgár 1967 8.40 14.00 5.20
27 322 Darnai Tibor Polgár 1972 8.40 14.00 5.20
28 306 Vasanits László Budapest 1943 8.00 13.25 5.25
29 307 Cziráki Ágota Pápa 1954 8.00 13.25 5.25
30 305 Pataki Erzsébet Debrecen 1974 8.00 13.45 5.45
31 311 Dobi Erika Tiszaújváros 1967 8.20 14.05 5.45
32 312 Ondreák Lászlóné Tiszaújváros 1958 8.20 14.05 5.45
33 304 Pataki Judit Debrecen 1979 8.00 14.15 6.15
34 332 Kósa Noémi Szendrő 1980 9.10 16.10 7.00
35 333 Kósa Márk Debrecen 1975 9.10 16.10 7.00
36 334 Tóth Lilianna Debrecen 2007 9.10 16.10 7.00
37 302 Tóthné Szűcs Ágnes Budapest 1962 7.45 - f.a.
38 303 Csík Tünde Budapest 1968 7.45 - f.a.
Lista elejére
Furmint 25 km gyalogos teljesítői (2015)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 231 Németh Mária Miskolc 1966 8.15 11.50 3.35
2 232 Takács Roland Miskolc 1969 8.15 11.50 3.35
3 239 Futó Gergely Báránd 1983 8.35 13.30 4.55
4 240 Futó-Kósa Orsolya Debrecen 1988 8.35 13.30 4.55
5 222 Rehor Mihály Csemő 1968 8.00 13.10 5.10
6 236 Máder Tamás Budapest 1954 8.20 14.00 5.40
7 233 Dr. Vántus Ágnes Szolnok 1969 8.20 14.08 5.48
8 207 Molnár Krisztián Debrecen 1992 7.35 13.25 5.50
9 208 Hódi Éva Debrecen 1964 7.35 13.25 5.50
10 216 Nagy Magdolna Debrecen 1974 8.00 13,50 5,50
11 218 Dr, Rónai György Mikepércs 1974 8.00 13.50 5.50
12 219 Kertész Tibor Debrecen 1974 8.00 13,50 5.50
13 234 Nagy Károly Nyíregyháza 1972 8.20 14.10 5.50
14 235 Pisla István Nyíregyháza 1979 8.20 14.10 5.50
15 203 Papp Irén Győr 1957 7.20 13.20 6.00
16 204 Béliné Sári Anna Győr 1951 7.20 13.20 6.00
17 205 Haraszti Aranka Révfülöp 1946 7.20 13.20 6.00
18 206 Kosztolányi Mihályné Ács 1948 7.20 13.20 6.00
19 241 Nyiczky Tamás Mályi 1983 8.45 14.50 6.05
20 244 Kovács Attila Tatabánya 1976 9.00 15.05 6.05
21 245 Csóka Brigitta Tatabánya 1976 9.00 15.05 6.05
22 224 Antal Ferenc Szendrő 1960 8.00 14.06 6.06
23 225 Sándor János Bánhorváti 1959 8.00 14.06 6.06
24 226 Kakszi Tamás Tardona 1977 8.00 14.06 6.06
25 209 Dr Szabó Gyula Debrecen 1960 8.00 14.10 6.10
26 210 Dr. Szabó Ágnes Debrecen 1990 8.00 14.10 6.10
27 211 Szabó Gyuláné Debrecen 1963 8.00 14.10 6.10
28 217 Dr. Borbás Emese Debrecen 1975 8.00 14.10 6.10
29 220 Mézes Lajos Debrecen 1974 8.00 14.10 6.10
30 237 Üvegesné Hornyák Judit Miskolc 1971 8.30 14.55 6.25
31 238 Üveges Béla Miskolc 1970 8.30 14.55 6.25
32 212 Osztényi József Békéscsaba 1965 8.00 14.30 6.30
39 213 Osztényiné Krátky Éva Békéscsaba 1966 8.00 14.30 6.30
40 201 Pázmánné Juhász Erzsébet Debrecen 1971 7.05 13.40 6.35
41 202 Szilágyiné Szűcs Ágnes Debrecen 1971 7.05 13.40 6.35
42 221 Köblös László Miskolc 1972 8.00 14.50 6.50
43 227 Manhalter Krisztián Várpalota 1975 8.30 15.20 6.50
44 229 Nagy Lajos Úrhida 1964 8.30 15.20 6.50
45 230 Petrovics Dávid Székesfehérvár 2002 8.30 15.20 6.50
46 242 Szabó Nóra Gödöllő 1973 8.55 15.45 6.50
47 243 Fodor László Gödöllő 1972 8.55 15.45 6.50
48 214 Szabó Zsuzsanna Budapest 1963 8.00 15.00 7.00
49 215 Pinkert László Budapest 1960 8.00 15.00 7.00
50 228 Szemkeő Ferenc Székesfehérvár 1941 8.30 15.30 7.00
51 246 Kozák Anna Pilisborosjenő 1993 9.30 16.30 7.00
52 247 Durucz Tamás Budakeszi 1993 9.30 16.30 7.00
53 248 Pathó Zoltán Budapest 1989 9.30 16.30 7.00
54 249 Garamszegi Andrea Budapest 1997 9.30 16.30 7.00
55 250 Marti Gellért Budapest 1986 9.30 16.30 7.00
56 251 Kovács Norbert Budapest 1993 9.30 16.30 7.00
57 252 Durucz Ilona Eszter Budakeszi 1995 9.30 16.30 7.00
58 253 Komenda Gergely Budakeszi 1987 9.30 16.30 7.00
59 254 Albrecht Balázs Budakeszi 1992 9.30 16.30 7.00
60 255 Tardos Dániel Pécel 1992 9.30 16.30 7.00
61 223 Madácsiné Nagy Edit Miskolc 1962 8.00 - f.a.
Lista elejére
Szamorodni 30 km gyalogos teljesítői (2015)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 105 Bakó Tibor Debrecen 1977 6.45 11.39 4.54
2 151 Mogyorósi Balázs Miskolc 1995 8.20 13.18 4.58
3 157 Bencze István Edelény 1950 9.00 14.23 5.23
4 165 Szabó Elemér Budapest 1962 10.40 16.10 5.30
5 138 Lövei László Budapest 1982 7.50 13.36 5.46
6 139 Lövei Nikoletta Budapest 1982 7.50 13,36 5.46
7 104 Barta József Nyíregyháza 1946 6.35 12.30 5.55
8 147 Somogyi Andrea Budapest 1967 8.15 14.35 6.20
9 148 Szabolcsi Zoltán Miskolc 1971 8.15 14.35 6.20
10 152 Petró Zsolt Miskolc 1967 8.20 14.45 6.25
11 129 Dr.Czeglédi Tibor Miskolc 1942 7.45 14.13 6.28
12 143 Ráksi Ádám Százhalombatta 1986 8.00 14.30 6.30
13 144 Kovács Ildikó Százhalombatta 1992 8.00 14.30 6.30
14 155 Zsilinyi Zsófia Budapest 1989 8.50 15.20 6.30
15 156 Zsilinyi Gergely Budapest 1983 8.50 15.20 6.30
16 146 Ludányi Lajos Budapest 1959 8.05 14.50 6.45
17 102 Lavotha Gergely Miskolc 1980 6.40 13.28 6.48
18 103 Palóczki Zoltán Boldva 1970 6.40 13.28 6.48
19 116 Mezeiné Dobó Klára Kartal 1965 7.15 14.05 6.50
20 117 Mezei László Kartal 1954 7.15 14.05 6.50
21 132 Kovács Andrea Nyíregyháza 1970 7.45 14.35 6.50
22 134 Bakó Gyula Nyíregyháza 8.00 14.50 6.50
23 164 Gábor Ferenc Borsodgeszt 1964 10.00 16.50 6.50
24 106 Szabadkay György Budapest 1962 6.55 13.47 6.52
25 120 Papp Lászlóné Budapest 1947 7.20 14.12 6.52
26 121 Papp László Budapest 1942 7.20 14.12 6.52
27 130 Lövey Balázs Debrecen 1981 7.45 14.40 6.55
28 131 Horváth Éva Nyíregyháza 1958 7.45 14.40 6.55
29 133 dr.Molnár Szabolcs Debrecen 1982 7.45 14.40 6.55
30 135 Bartókné Bucsi Ilona Egyek-Óhat 1963 7.50 14.50 7.00
31 136 Diószegi Zsolt Budapest 1969 7.50 14.50 7.00
32 137 Dr. Mayer Krisztina Miskolc 1977 7.50 14.50 7.00
33 128 Gacsal Márta Veszprém 1956 7.45 14.50 7.05
34 149 Kanyó László Ebes 1968 8.20 15.25 7.05
35 150 Dr. Borku Csilla Ebes 1975 8.20 15.25 7.05
36 112 Pócsi Tamás Nyíregyháza 1976 7.10 14.40 7.30
37 113 Szokolov Albert Balkány 1997 7.10 14.40 7.30
38 114 Papp-Földesi Rezső Nagykálló 1997 7.10 14.40 7.30
39 115 Horváth Bence Biri 1997 7.10 14.40 7.30
40 140 Malamidesz Lukácsné Nyíregyháza 1951 8.00 15.30 7.30
41 141 Nagy Miklósné Nyíregyháza 1945 8.00 15.30 7.30
42 142 Vámos Pálné Nyíregyháza 1943 8.00 15.30 7.30
43 145 Bulgök Anna Nyíregyháza 1958 8.00 15.30 7.30
44 153 Mirkó Norbert Hajdúnánás 1992 8.40 16.10 7.30
45 154 Hegedűs János Hajdúnánás 1992 8.40 16.10 7.30
46 118 Czene Mónika Kartal 1976 7.15 14.50 7.35
47 119 Urbán Lászlóné Kartal 1968 7.15 14.50 7.35
48 162 Für Anikó Budapest 1992 9.00 16.40 7.40
49 163 Anicko Iván Budapest 1988 9.00 16.40 7.40
50 158 Csapó Edina Budapest 1979 9.00 16.45 7.45
51 159 Gerlóczi Zoltán Budapest 1979 9.00 16.45 7.45
52 160 Garami Zoltán Miskolc 1979 9.00 16.45 7.45
53 161 Hacsa Krisztina Miskolc 1989 9.00 16.45 7.45
54 107 Oravecz Melinda Nyirád 1988 7.00 15.05 8.05
55 108 Szemán Zoltán Budapest 1983 7.00 15.05 8.05
56 109 Lippainé Tisza Angéla Debrecen 1979 7.10 15.50 8.40
57 110 Lippai Szabolcs Debrecen 1980 7.10 15.50 8.40
58 111 Boros Ákos Dávid Debrecen 1980 7.10 15.50 8.40
59 101 Nagy Ágnes Debrecen 1987 6.30 15.50 9.20
60 123 Farkas Gábor Krisztián Budapest 1992 8.00 19.00 11.00
61 124 Tokaji Krisztián Piliscsaba 1977 8.00 19.00 11.00
62 125 Takáts Tamás Gábor Budapest 1991 8.00 19.00 11.00
63 122 Tokaj Gábor Mogyoród 8.00 - f.a.
64 126 Kurkó Attila Budapest 1987 8.00 - f.a.
65 127 Zupka Zsuzsanna Budapest 1995 8.00 - f.a
Lista elejére
Aszú 50 km gyalogos teljesítői (2015)
# Rsz. Teljesítő neve Lakhely Szül. év Ind. idő Érk. idő Telj. Idő
1 5 Demeter Gabriella Nyíregyháza 1972 6.50 13.10 6.20
2 23 Maksó Róbert Pásztó 1983 7.05 14.08 7.03
3 32 Kovács György Nyíregyháza 1971 7.30 15.05 7.35
4 12 Herperger Anita Eger 1981 6.50 15.05 8.15
5 34 Tóth Gábor Miskolc 1976 7.40 16.00 8.20
6 33 Esztergomi Imre Nyíregyháza 1962 7.30 16.00 8.30
7 1 Gál Zoltán Tiszaújváros 1976 6.10 15.00 8.50
8 3 Kulcsár József Miskolc 1950 6.10 15.00 8.50
9 36 Érsek Zsolt Miskolc 1972 7.40 16.45 9.05
10 4 Elek Katalin Vilma Debrecen 1958 6.50 15.58 9.08
11 6 Gönczi Veronika Nyíregyháza 1963 6.50 15.58 9.08
12 7 Ungvári Júlia Nyíregyháza 1992 6.50 16.00 9.10
13 8 Borbás István Nagykálló 1959 6.50 16.00 9.10
14 9 Bell Sándor Vác 1952 6.50 16.00 9.10
15 18 Barabás Éva Mezőcsát 1986 7.00 16.55 9.55
16 19 Orosz Adorján Mezőcsát 1973 7.00 16.55 9.55
17 26 Hory Dávid Budapest 1986 7.25 17.20 9.55
18 20 Törös Imre Debrecen 1976 7.00 17.00 10.00
19 29 Matisz Márton Erdőhorváti 1998 7.30 17.30 10.00
20 30 Makkai Ádám Erdőhorváti 1998 7.30 17.30 10.00
21 21 Balikó Sándor Székesfehérvár 1979 7.05 17.10 10.05
22 22 Joó Anna Mária Árpádhalom 1982 7.05 17.10 10.05
23 24 Hegedűs András Budapest 1985 7.20 17.25 10.05
24 25 Kákonyi Lajos Budapest 1979 7.20 17.25 10.05
25 14 Dobos Imre Budapest 1962 7.00 17.25 10.25
26 15 Pálfy Krisztina Budapest 1952 7.00 17.25 10.25
27 27 Demeter Benedek Rakamaz 1998 7.30 18.00 10.30
28 28 Gyúró Gellért Hernádnémeti 1997 7.30 18.00 10.30
29 31 Oláh Dávid Gávavencsellő 1999 7.30 18.00 10.30
30 38 Bihari Zsolt Miskolc 1979 8.00 18.30 10.30
31 39 Csuja Gábor Hajdúnánás 1977 8.00 18.30 10.30
32 13 Makáry András Budapest 1974 6.50 17.25 10.35
33 37 Balázs János Nyíregyháza 1962 7.45 18.30 10.45
34 16 Dr.Pokoraczki András Nyíregyháza 1962 7.00 18.00 11.00
35 17 Körmendi Károly Nyíregyháza 1961 7.00 18.00 11.00
36 2 Tóth Tamás Budapest 1983 6.05 17.10 11.05
37 10 Reményi László Miskolc 1974 6.50 27,2 km f.a
38 11 Kákóczki László Halmaj 1972 6.50 27,2 km f.a.
39 35 Rácz Balázs Nyírtelek 1998 7.40 - f.a.
Lista elejére